Доставка

 

єдиний номер для дзвінків:
(044) 229-99-16
дзвінки тарифікуються згідно умов вашого оператора

 

 

Статті

Контактна інформація:

Сьогодні компанія Теплоситі це багатий досвід у сфері опалення та водопостачання. Ми відрізняємось від своїх конкурентів низькими цінами на весь асортимент продукції, прекрасний сервіс, з врахуванням індивідуальних бажань кожного нашого клієнта. У нас представлений широкий вибір як побутового так і промислового обладнання світових виробників насосного, опалювального обладнання, запчастин, всього для поливу, котелень, водогонів, обладнання для сервісних організацій, сервісних центрів.

Ми цінуємо своїх постійних покупців, пропонуємо систему знижок та бонусів, втілюючи в життя бажання клієнтів, практикуючи індивідуальний підхід. Якщо ви цікавитеся придбанням продукції за низькими цінами, якщо вам потрібні запчастини, тоді вам до нас. Теплосіті це простий і зручний сайт, з великим вибором товарів. У зв'язку з нестабільним курсом валюти, ціни на сайті можуть бути не кінцевими, для уточнення цін на товар, просимо зв'язуватися за телефоном. Доставка замовлених товарів здійснюється протягом 2 годин по Києву, 2 дні по Україні.

Надаємо безкоштовну консультацію та робимо підбір оптимального обладнання згідно ваших побажань. Якщо у вас є які-небудь питання, цікавить додаткова інформація та технічна консультація? Щодо всіх ваших цікавих питань, будь ласка звертайтеся по телефону або електронною поштою.

  єдиний номер для дзвінків:
Всі права захищені. Копіювання матеріалів заборонено (044) 229-99-16

Tеплосіті Україна © 2008 - 2021

 

дзвінки тарифікуються згідно умов вашого оператора

Каталог