Доставка
Каталог
Статті

 

єдиний номер для дзвінків:
(044) 229-99-16
дзвінки тарифікуються згідно умов вашого оператора

 

 

 

Промивка теплообмінника газового котла у Києві

Процес промивання одночасно легкий і складний, вимагає уваги до важливих деталей, уважно прочитайте. Стаття не є інструкцією, а несе інформаційний характер:

  1. Спочатку запустіть систему опалення, щоб виявити проблеми.
  2. Потім вимкніть опалення.
  3. Відкрийте всі радіаторні крани та клапани.
  4. Відключіть подачу води в розширювальному баку і спустіть воду, щоб зробити замкнене коло живлення з трубами, підключеними до кранів. Це замкнене коло гарантує повний кругообіг розчину для очищення.
  5. Наповнення води в розширювальний бак може бути виконане будь-яким способом: приєднайте промивний насос до системи та наповніть бак насоса на 1/3 - 2/3 його загального об'єму. Цього достатньо для циркуляції рідини по колу.

ВАЖЛИВО! Двигун насоса не повинен працювати під час цього процесу. Після приєднання шлангів до системи опалення або теплообмінника, увімкніть промивальну машину кожні 10 хв. користуйтеся функцією реверсу води (перебувати у верхній частині горловини бака).

ВАЖЛИВО! У процесі промивання кришка наповненого бака повинна бути відкритою, для вільного виходу пари кислот, які утворюються в процесі очищення теплообмінника. Слідкуйте за рівнем піни, і не перевищуйте максимально допустимий рівень рідини в бачку апарата для очищення. Якщо Ви бажаєте досягти належного результату, то краще промивати не всю систему а кожен радіатор або теплообмінник, тен поштучно.

Моделі бустерів для промивання (Італія):

Можете заощадити, якщо купуєте комплекти товарів:

+
реагент свод рвн
=

Купуйте комплектом, так дешевше:

10 100,-

9 800,-

 

Компанія TEPLOCITY пропонує Вам купити бустери для промивання теплообмінників котлів та систем опалення за найкращою ціною, а також хімічні засоби для зняття накипу з доставкою по Україні. Незабаром запускаємо можливість відправлення до 150 країн світу. Запрошуємо монтажників, сервісні організації, сервіс-центри та просто хороших людей до співпраці. Якщо Вам потрібна консультація або допомога у підборі потрібного насоса для видалення накипу, то Ви можете сміливо зв'язатися з нами за телефоном: (044) 229-99-16

Хімія для промивання теплообмінника газового котла повинна бути розведена в правильних пропорціях, якщо не дотримуватися рекомендацій, це може призвести до виходу з ладу вашого котельного обладнання. Компанія ТЕПЛОСІТІ пропонує хімію для промивання теплообмінників на основі сульфамінової кислоти. А це означає те, що цей промивний реагент безпечний для навколишнього середовища, Ваших мідних, сталевих і алюмінієвих деталей котла. Також цей хімічний реагент не роз'їдає гумові ущільнення та пластикові деталі.

Засоби для видалення накипу в Україні:

Можете заощадити, якщо купуєте комплекти товарів:

реагент свод рвн

+

реагент свод рвн

=

Купуйте комплектом, так дешевше:

1 260,-

1 180,-

 

  єдиний номер для дзвінків:
Всі права захищені. Копіювання матеріалів заборонено (044) 229-99-16

Tеплосіті Україна © 2008 - 2021

 

дзвінки тарифікуються згідно умов вашого оператора