Доставка
Каталог
Статті

 

єдиний номер для дзвінків:
(044) 229-99-16
дзвінки тарифікуються згідно умов вашого оператора

 

 

 

Монтаж опалювальних радіаторів, встановлення батарей

Монтаж радіаторів є необхідною умовою для забезпечення тепла у приміщенні. На сьогоднішній день український ринок заповнений різними різновидами радіаторів: від чавунних до біметалічних. При виборі радіатора зверніть увагу на робочий тиск - це тиск, на який розрахований прилад. Для приладів, що встановлюються в міських будинках, воно має бути не менше 9-10 атмосфер, і чим воно більше, тим надійніший прилад. Щоправда, якщо будинок має індивідуальний тепловий вузол (свою котельню), то підходять прилади на 6-8 атмосфер, за умови, що будинок не висотний. Далі треба визначитись із тепловою потужністю приладів. Можна виходити з розрахунку 100-125 Вт тепловіддачі приладу на 1 кв. м. площі опалювального приміщення. Скільки видає кожен прилад, Ви дізнаєтесь у продавця. Для попередньої оцінки цього достатньо. Розрізняють два види сталевих радіаторів: панельні та трубчасті.

Сталеві панельні радіатори застосовуються для обігріву приміщень у малоповерховому будівництві або багатоповерховому будівництві за наявності в будівлі індивідуального теплового пункту. Теплова потужність сталевих радіаторів розраховується залежно від обсягу та теплових характеристик конструкцій. Робочий тиск складає 8 атмосфер. Монтаж сучасних радіаторів опалення має власну специфіку. Радіатори встановлюються у закритих системах опалення із розширювальним баком. Вони можуть монтуватися із застосуванням різних видів труб, з використанням автоматики або термоголівок, з однотрубною та двотрубною розводкою. Перевага панельних радіаторів у їхній гігієнічності та великому виборі варіантів зовнішнього оформлення. При монтажі ми пропонуємо сталеві панельні радіатори Kermi, Zoom. Наші спеціалісти проведуть професійний монтаж радіаторів опалення на найвищому рівні, забезпечивши тепло у вашому будинку.

Алюміній має підвищену теплопровідність. Розрізняють три види алюмінієвих радіаторів за способом виготовлення: литі, пресовані та комбіновані. Алюмінієві радіатори опалення за способом виготовлення діляться на литі (отримані пресуванням) і комбіновані. За допомогою пресування можна виготовляти деталі з алюмінію високої чистоти, забезпечуючи тим самим їх рівномірну окисну плівку, що запобігає корозії металу. Метод лиття технологічніший. Однак висока якість лиття можлива лише при введенні в алюміній спеціальних домішок солей та металів. Литі секційні радіатори займають до 15% українського ринку приладів опалення Алюмінієві секційні радіатори Zoom застосовуються для обігріву приміщень у малоповерховому або багатоповерховому будівництві з централізованим теплопостачанням, при робочому тиску 16 атм. Теплова потужність визначається числом секцій і площею опалювального приміщення та тепловими характеристиками огороджувальних конструкцій. Монтаж алюмінієвих радіаторів такого опалення дуже простий. Так, секційні радіатори можуть монтуватися з різними видами труб, а також працювати з автоматикою, яка підтримує задану температуру.

На сьогоднішній день литі алюмінієві радіатори визнані найкрасивішими серед опалювальних приладів. Завдяки великій кількості варіантів оформлення, вони підходять до будь-якого дизайну приміщення. Високі теплопровідні властивості металу забезпечують алюмінієвим радіаторам максимальну тепловіддачу (близько 200 Вт) та оптимальну ціну. Грамотний монтаж радіаторів опалення дозволить насолодитися теплом у своєму будинку. Які причини зниження тепловіддачі приладів? Радіатор видає тепла на 15-18% менше кожні 10 oС зниження температури води. Якщо вода подається в нижній отвір радіатора, а виходить із верхнього, то радіатор недодає ще 7-10% тепла. Найкраще, коли вода подається за схемою зверху – вниз. Якщо підводки до радіатора розташовані з одного боку, то робити число його секцій більше 10 безглуздо, так як дальні секції грітимуть слабо. Для довгих радіаторів підведення та відведення треба робити з різних боків приладу. Якщо радіатор встановлений у ніші, під підвіконням, навколо нього має бути достатньо простору для руху повітря. Тому відстані повинні бути не меншими: до підлоги - 70-100 мм, до стіни 30-50 мм, до підвіконня 100-150 мм, інакше 10-15%. До речі, легкий декоративний кожух, встановлений перед радіатором, або щільні штори, що спускаються до підлоги, можуть забрати всі 20% тепла.

  єдиний номер для дзвінків:
Всі права захищені. Копіювання матеріалів заборонено (044) 229-99-16

Tеплосіті Україна © 2008 - 2021

 

дзвінки тарифікуються згідно умов вашого оператора