Доставка
Каталог
Статті

(044) 229-99-16

   

 

 

Монтаж опалення, схема установки котельного обладнання, насосного обладнання

Монтаж системи опалення передбачає встановлення котельного обладнання, систем автоматичного керування та контролю температури та тиску, внутрішні роботи зі встановлення радіаторів, електричних або водяних теплих підлог та оздоблювальні роботи. Великий досвід наших фахівців дозволяє вирішити всі проблеми та відповісти на всі питання на етапі прийняття рішень. Використання сучасних матеріалів та конструкцій суттєво зменшує час, який потрібен для того, щоб зробити будинок теплим. Висока кваліфікація наших фахівців гарантує, що монтаж системи опалення буде виконаний у точній відповідності до ваших запитів. Ми подбаємо про те, щоб ваш будинок був справді теплим.

  • Монтаж навісних та підлогових котлів, колонок, бойлерів
  • Монтаж систем водопостачання
  • Монтаж систем опалення
  • Монтаж каналізації
  • Монтаж радіаторів опалення
  • Монтаж теплої підлоги
  • Монтаж сантехніки
  • Монтаж систем кондиціювання та вентиляції

Модернізація застарілих інженерних систем. Важливо пам'ятати, що опалення - не єдина інженерна система вашого будинку, тому потрібно враховувати те, як буде організовано електропостачання, надходження гарячої та холодної води, каналізація. Все це також є завданням інженера-проектувальника.

Окрім монтажу системи опалення в будинках, наша організація займається встановленням радіаторів у квартирах, приватних будинках, котеджах. Перед встановленням радіаторів ми допомагаємо правильно підібрати ,розрахувати необхідну кількість секцій. Від правильного підбору радіатора опалення, залежатиме, наскільки комфортно в кімнатах ви почуватиметеся. Чи не буде в кімнатах надто спекотно чи, навпаки, надто холодно. Монтаж радіаторів опалення є необхідною умовою для забезпечення тепла у приміщенні. На сьогоднішній день український ринок заповнений різними різновидами радіаторів: від чавунних до біметалічних. При виборі радіатора зверніть увагу на робочий тиск - це тиск, на який розрахований прилад. Для приладів, що встановлюються в міських будинках, воно має бути не менше 9-10 атмосфер, і чим воно більше, тим надійніший прилад. Щоправда, якщо будинок має індивідуальний тепловий вузол (свою котельню), то підходять прилади на 6-8 атмосфер, за умови, що будинок не висотний. Розрізняють два види сталевих радіаторів: панельні та трубчасті. Сталеві панельні радіатори застосовуються для обігріву приміщень у малоповерховому будівництві або багатоповерховому будівництві за наявності в будівлі індивідуального теплового пункту. Теплова потужність сталевих радіаторів розраховується залежно від об'єму та теплових характеристик огороджувальних конструкцій. Робочий тиск складає 8 атмосфер. Монтаж сучасних радіаторів опалення має власну специфіку. Радіатори встановлюються у закритих системах опалення із розширювальним баком. Вони можуть монтуватися із застосуванням різних видів труб, з використанням автоматики або термоголівок, з однотрубною та двотрубною розводкою. Перевага панельних радіаторів у їхній гігієнічності та великому виборі варіантів зовнішнього оформлення. Наші спеціалісти проведуть професійний монтаж радіаторів опалення на найвищому рівні, забезпечивши тепло у вашому будинку.

  єдиний номер для дзвінків:
Всі права захищені. Копіювання матеріалів заборонено (044) 229-99-16

Tеплосіті Україна © 2008 - 2021

 

дзвінки тарифікуються згідно умов вашого оператора